ÖĞRETMEN KARİYER FUARI

EKET Fuarcılık

1996 yılında fuarcılık sektöründe hizmet vermeye başlayan Eket Fuarcılık 2005 yılından itibaren çıkartmaya başladığı İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okullar Rehberi ile eğitim dünyasına hizmet etmeye başlamıştır.

2005 yılından itibaren MEB desteği ile 3 yıl Eğitim Kurumları Ekipman ve Teknolojileri Fuarı‘nı gerçekleştiren EKET, 2010 yılından bugüne Türk Eğitim Rehberi Gazetesi ile yayıncılık alanında da eğitim dünyasına hizmet vermektedir.

Fuar sektöründeki tecrübesi ve eğitim dünyasındaki deneyimini ÜNİTERCİH markasında birleştiren EKET Fuarcılık, 2012 yılından itibaren Türkiye’de bir ilk olan Üniversite Tercih Fuarları’nı gerçekleştirmeye başlamıştır.

İlk olarak İstanbul ile başlayan Üniversite Tercih Fuarları, 8 yıldır düzenlenmekte olup 2019 Tercih Döneminde : İstanbul , Ankara, İzmir, Antalya , Adana ve Bursa olmak üzere 6 ilde gerçekleştirilmekte ve Türkiye genelindeki üniversite adaylarıyla üniversitelerimizi aynı çatı altında buluşturan Türkiye‘nin ilk tercih ve en kapsamlı eğitim fuarı organizasyonlarıdır.

Tercih döneminde gerçekleştirilen Üniversite Tercih Fuarları ile birlikte eğitim öğretim yılı içerisinde İstanbul , Ankara , Antalya , Bursa ve İzmir’de gerçekleştirilen Eğitim ve Kariyer Fuarı ve Türkiye genelinde gerçekleştirdiği Ünitercih Üniversite Tanıtım Günleri organizasyonlarıyla da profesyonelliğini ve farklılığını kanıtlayan Eket Fuarcılık 2018 – 2019 eğitim-öğretim yılında Türkiye genelinde 11 ayrı fuar ve 25 etkinlikle Türk eğitim dünyasına hizmet etmeye devam etmektedir.